Menu Zamknij

Wyniki szkolnego konkursu na kartkę bożonarodzeniową

Pod koniec grudnia odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu na kartkę bożonarodzeniową. Pomimo pandemii i zdalnego nauczania do szkoły napłynęło 30 przepięknych kartek. Jak w poprzednich latach kartki były wykonane starannie i pomysłowo. Kilka z nich przekazanych zostało na cele charytatywne.

Serdecznie gratulujemy wszystkim twórcom! Autorzy zostali nagrodzeni dodatkowymi ocenami celującymi z plastyki oraz dodatnimi punktami z zachowania. Nagrody oraz dyplomy będą czekały na osoby nagrodzone po feriach.

I miejsce – Bartek Świerc (klasa 4 d)
II miejsce – Mateusz Moll (klasa 6 e)
III miejsce – Oliwia Jończyk (klasa 7 a)

Wyróżnienia: Lena Szmajduch (klasa 6 c), Miłosz Michalski (klasa 6e), Max Franek (klasa 6 b)

Zapraszam do obejrzenia galerii kartek świątecznych:

Zapraszam do udziału w kolejnym konkursie świątecznym!

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Komentarze
Accessibility