Menu Zamknij

Pływacy z 4a dali czadu!

Wspaniałe rozpoczęcie sezonu ligowego dla WODNIKÓW Z SIEMIANOWIC !!! Drużyna z rocznika 2011 po pierwszej edycji zajmuje pierwsze miejsce w Lidze Klubów Śląskich !!!

Zawody przebiegały we wspaniałej sportowej atmosferze.

🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇 Rozpoczęliśmy mocnym akcentem zwyciężając w sztafecie 8x50m stylem dowolnym MIX.

Skład sztafety: Maja Kostrzewska, Miłosz Talik, Wiktoria Termin, Bartosz Kopiec, Wiktoria Wacnik, Borys Zawojek, Julia Termin, Franciszek Gruszka.

Następnie przeszliśmy do konkurencji indywidualnych, w których nasi zawodnicy hurtowo poprawiali rekordy życiowe, co dało nam ogrom radości i informację, że nasza ciężka praca przynosi efekty. Czasy dające miejsca w TOP10 uzyskali:

🏊‍♂️ Franek Gruszka – 5 miejsce – 50m stylem grzbietowym

🏊‍♀️ Maja Kostrzewska – 7 miejsce – 50m stylem klasycznym

🏊‍♂️ Miłosz Talik – 8 miejsce – 50m stylem grzbietowym

🏊‍♂️ Bartek Kopiec – 8 miejsce – 50m stylem klasycznym

Na koniec to co WODNIKI lubią najbardziej, czyli kolejne wyścigi sztafetowe. Drużyna dziewczyn płynąca w składzie: Maja Kostrzewska, Wiktoria Termin, Wiktoria Wacnik, Julia Termin zajęła 5 miejsce, niewiele tracąc do koleżanek z podium. 🥇🥇🥇🥇 I naszą wisienką na torcie był wyścig chłopców płynących w składzie: Miłosz Talik, Bartosz Kopiec, Borys Zawojek, Franciszek Gruszka, którzy w pięknym stylu popłynęli po pewne zwycięstwo 💪💪💪💪

Podsumowując. Po pierwszej z czterech edycji Ligi Klubów Śląskich zajmujemy PIERWSZE MIEJSCE w punktacji klubowej (na 24 kluby)

W statystyce medalowej zajmujemy ex aequo PIERSZE MIEJSCE.

Czterech naszych zawodników: Franek Gruszka, Bartek Kopiec, Miłosz Talik, Borys Zawojek zajmuje PIERWSZE MIEJSCE w zestawieniu MULTIMEDALISTÓW.

Wysoko również widniejemy w podsumowaniu postępów zawodników zajmując 3 miejsce z wynikiem 113% progresji.

CAŁKIEM NIEZŁY POCZĄTEK SEZONU 😎😎😎

A co najważniejsze udział w zawodach sprawił nam ogromną radość i dał wielką motywację na dalszej drodze MŁODEGO SPORTOWCA. Na wyróżnienie zasłużyła CAŁA DRUŻYNA i KAŻDY ZAWODNIK z osobna!

Dziękujemy wszystkim kibicom, rodzicom oraz sympatykom siemianowickiego pływania za ogromne wsparcie ❤️❤️❤️

Komentarze
Accessibility