Menu Zamknij

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Jak co roku, 5 grudnia obchodzimy międzynarodowy dzień wolontariusza. Z tej okazji składam serdeczne podziękowania za czynione dobro wszystkim wolontariuszom w naszej szkole. Pod koniec listopada została dostarczona druga cześć darów dla czworonożnych podopiecznych schroniska w Milowicach. Nasi kochani przyjaciele dziękują za otrzymane podarunki. Jednak pamiętajmy o tym, że zbiórka trwa nadal. Zachęcamy do przynoszenia karmy oraz kocy i ręczników, aby naszym przyjaciołom było ciepło podczas nadchodzącej zimy.

W piątek zakończyła sie akcja “Zostań Świętym Mikołajem”. Wolontariuszka fundacji “Piastun – Wyrównywanie Szans” odebrała 4 duże kartony darów które wspólnie zebraliśmy. Dziękujemy zaangażowanym w akcję uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom administracji.

Komentarze
Accessibility