Menu Zamknij

Dzień pierwszy – HEAVEN WINS – Tydzień dobrych uczynków 24-28.10.22r.

W dniach od 24 do 28 października nasza szkoła będzie brać udział w akcji Heaven Wins poprzez tydzień dobrych uczynków. Każdy dzień będzie dedykowany konkretnym działaniom i akcjom na terenie szkoły i w naszym najbliższym otoczeniu. Informacje na ten temat zamieszczone będą codziennie na stronie internetowej szkoły, fb i plakatach. Przy portierni umieszczone jest pudełko, do którego przez cały tydzień będziemy wrzucać karteczki, na których zapiszecie swoje dobre uczynki. Dzięki temu na hali KS Michał zostanie stworzona Aleja Dobrych Uczynków.

Dziś dzień I: Towarzyszy nam hasło “Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś”.

Przy współpracy z Fundacją Siemianowice dla Ukrainy rozpoczynamy zbiórkę artykułów żywościowych i higienicznych na rzecz dzieci i matek przebywających na terenach walczącej Ukrainy. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach. Artykuły można składać w salach nr 140 i 148 w budynku A (D.Grzywacz i A. Wieczerniak) oraz w sali nr 2 w budynku B (D. Borkowska). Zaczęcamy do włączenia się w akcję.

Komentarze
Accessibility