Menu Zamknij

Dzień postaci z bajki

Dzień 5 listopada to rocznica urodzin Walta Disney’a (1901-1966). Dzień ten jest obchodzony jako Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek (International Day of Fairy Tales Characters). Z tej okazji Samorząd Uczniowski oraz biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 4-liceum do wspólnej zabawy.

4 listopada (piątek) przebierzcie się za postać z bajki. Dodatkowo, koniecznie odwiedźcie bibliotekę szkolną.

W bibliotece, na brystolu od słów “Dawno, dawno temu…” rozpoczęliśmy bajkę. Zadaniem uczniów jest ją dokończyć. Każda osoba wchodząca do biblioteki może napisać jedno zdanie. zdania powinny łączyć się w opowieść. Stwórzcie razem zupełnie nową bajkę. Jesteśmy ciekawi, o czym będzie i jak się skończy. Do dzieła!

logo samorządu uczniowskiego
Komentarze
Accessibility