Menu Zamknij

I miejsce Julii w konkursie ogólnopolskim

Julia Karkowska z klasy 4 b została laureatką ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. “Kocham Polskę” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Ligonia w Katowicach. W tym roku zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji do dowolnego utworu Marii Konopnickiej, polskiej pisarki, poetki, tłumaczki i publicystki, która została uhonorowanej przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej patronką roku 2022. Nagrodzone prace zostały opublikowane w kalendarzu na rok 2023.

Prace na konkurs wykonywaliśmy na zajęciach kółka plastycznego, naszą szkołę reprezentowały prace uczniów: Natalii Dymały, Mileny Nowak, Jakuba Kunickiego, Leny Malinowskiej, Dominiki Gamzy, Edyty Pawlik, Mai Janik, Szymona Lemlera, Zuzanny Kusz, Zuzanny Sekuły, Mai Kozieł, Leny Jury, Mikołaja Janika, Laury Świętek, Zuzanny Dziwis i Milagros Mohr.

Julii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Komentarze
Accessibility