Menu Zamknij

Komers 2017

Piękne panny i przystojni kawalerowie zagościli w Hotelu Vacanza w Siemianowicach Śląskich na tradycyjnym Komersie, odbywającym się na pożegnanie gimnazjum.

Przed godziną 17 jak aktorzy na Hollywodzkim czerwonym dywanie, nasi uczniowie prezentowali specjalnie specjalnie przygotowane fryzury i kreacje. Było co podziwiać.

Na uczestników balu czekała pięknie udekorowana sala i suto zastawione stoły.

Wścibski reporter mógł teraz z bliska przyglądać się bawiącym się gościom.

Po pierwszych tańcach i deserach, korzystając jeszcze z dobrego światła, przyszedł czas na zdjęcia klasowe. Jedna z ostatnich szans na to, aby uwiecznić całą klasę i po latach wspominać przyjaciół.

3a (wychowawca Justyna Strzelczyk)
3b (wychowawca Elżbieta Tobolewska)
3c (wychowawca Alan Polok)
3d (wychowawca Dorota Gaworska)
Niedobitki 3e (wychowawca Janusz Vogtman)
3f (wychowawca Ksenia Mrozek)
3g (wychowawca Jolant Kempny)
3h (wychowawca Justyna Klimas)

Po tej wyczerpującej sesji zdjęciowej, wszyscy z chęcią zasiedli do stołu i po chwili już byli gotowi do dalszego ciągu imprezy. Zabawa czekała. Impreza się rozkręcała z minuty na minutę i parkiet był pełen przez cały czas. Zdjęcia nie oddają wtedy klimatu i dlatego w ruch poszła kamera. Zobaczcie jak się bawili.
I tak do samego końca imprezy czyli do godziny 23.

Wielkie podziękowania dla rodziców za wspaniałą imprezę i dla hotelu Vacanza za pierwszorzędną obsługę.

Więcej zdjęć? Jasne, że będą. Cierpliwości. Obecnie przechodzą proces małej obróbki i selekcji. Wkrótce (w przyszłym tygodniu?) będą opublikowane tak aby każdy mógł poprzeglądać i wybrać dla siebie takie które się podobają. Zaglądajcie niebawem aby kliknąć w link do galerii.

WEJDŹ DO GALERII

Komentarze
Accessibility