Menu Zamknij

Jesienne sukcesy w konkursach plastycznych

Chociaż pierwszy semestr trwa, możemy się już pochwalić kilkoma sukcesami artystycznymi – plastycznymi.

W październiku odbył się miejski konkurs “Pejzaże naszej psychiki” organizowany przez Pełnomocnika ds. osób niepełnosprawnych oraz Ośrodek Interwencji Kryzysowej. Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego  w Parku Tradycji odbyła się konferencja “Przeciw wykluczeniu społecznemu- z zaburzeniami psychicznymi można żyć”, a podczas konferencji odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. W jury zasiedli: pełnomocnik ds. Rodziny, kierownik OIK, dyrektor Muzeum Miejskiego,  rzecznik siemianowickiej policji oraz pracownik Parku Tradycji.

W konkursie tym Liliana Żak z klasy 5a zdobyła 1 miejsce, a Faustyna Wyrwał – wyróżnienie.

Uczniowie gimnazjum: Zuzanna Glenszczyk, Zuzanna Lewińska, Julia Mrozek, Jakub Przybył, Karolina Woźnicka, Wiktoria Kurek, Alicja Mirek, także otrzymali nagrody w kategorii konkurs plastyczny i literacki.

Również w październiku uczennica klasy 4 – Wiktoria Pająk zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym “Mój ukochany lekarz” organizowanym przez Śląską Izbę Lekarską oraz Miejski Dom Kultury “Koszutka”.

Plener malarski “Sielskie Klimaty”, w którym uczestniczyliśmy w pierwszy czwartek października też wypadł bardzo pomyślnie – Hania Marzec otrzymała wyróżnienie, a pozostałe prace zostały wybrane na wystawę poplenerową.

Czekamy na kolejne sukcesy artystyczne uczniów Zespołu Szkół Sportowych!

 

Komentarze
Accessibility