Menu Zamknij

Zaproszenie na konkurs “Pierwiastek przez przypadki…”

Ponieważ jesteśmy absolutnie przekonane, że wśród uczniów KLAS SIÓDMYCH siemianowickich szkół kryją się  Prawdziwe Talenty, Geniusze i Pewniacy do Nobla – zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w pierwszej edycji międzyszkolnego konkursu „PIERWIASTEK PRZEZ PRZYPADKI, CZYLI MATEMATYCZNO-POLONISTYCZNE ZDERZENIA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA”.

To – jak sama nazwa wskazuje – intelektualne zmagania, w których uczniowie wykorzystają  swoją wiedzę i umiejętności z dwóch – z pozoru tylko odległych – dziedzin: języka polskiego i matematyki. Jeśli więc uważacie, że warto sprowadzić je do wspólnego mianownika i odmienić pierwiastek przez przypadki – czekamy na Was 20 lutego 2018r.  w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich o godzinie 11.30.

Organizatorki:
Magdalena Hadryś –Sumień
Katarzyna Budziłek-Jurek

Szczegóły – czyli:
regulamin konkursu (KLIKNIJ)
oświadczenie rodzica (prawnego opiekuna) (KLIKNIJ)
karta zgłoszenia (KLIKNIJ).

Komentarze
Accessibility