Menu Zamknij

Koniec roku szkolnego

Koniec roku szkolnego w ZSS podzielony był na dwa dni. Już w czwartek na specjalnym apelu, spotkali się uczniowie starszych klas SP8 i GM1, żeby odebrać specjalne dyplomy za sukcesy sportowe naukowe lub inne osiągnięcia przyznawane przez ich nauczycieli.

W piątek rano, najpierw spotkanie z wychowawcami i wręczenie nagród, a następnie  akademia na której żegnaliśmy klasy 3 gimnazjum.

Wręczone zostały też nagrody dla najlepszych uczniów szkoły. Zarówno za najlepsze świadectwa, jak i dla najlepszych sportowców. Oczywiście uroczystość uświetniły również występy artystyczne, w tym roku fajny występ dały dziewczyny z klasy 7a.

Tradycyjne rozwiązanie klas przysporzyło jak zwykle morze łez i śmiechu, szczególnie podczas przecinania więzów z wychowawcą. Zobaczcie jak było na filmie.

A teraz już do zobaczenia we wrześniu.

Komentarze
Accessibility