Menu Zamknij

ZSS na Silesia Marathon 2018

7.10.2018 miało miejsce jedno z większych wydarzeń biegowych w Polsce – SILESIA MARATHON 2018. Podczas dwudniowego biegowego święta odbyły się biegi na trzech dystansach. Minimaraton – 4,2km, półmaraton 21km 97,5m oraz królewski dystans czyli maraton dla najbardziej wytrwałych 42km 195m.

Impreza zgromadziła około 8 tysięcy biegaczy oraz kilkadziesiąt tysięcy kibiców.

Tradycyjnie, jak co roku, w organizację imprezy zaangażowany był Zespół Szkół Sportowych. Nasi nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie ZSS w bardzo licznym składzie wsparli to wielkie wydarzenie. Byliśmy wszędzie. Podczas prac organizacyjnych, przy organizacji startu, mety, na trasie biegu oraz w wielu miejscach służąc pomocą biegaczom.

Największe brawa i największe uznanie należy się naszym uczniom, którzy poświęcili wolne dni weekendu na to aby jako WOLONTARIUSZE wziąć udział w tym biegowym święcie. Pełni zaangażowania, pozytywnej energii wykonywali nawet najtrudniejsze zadania bez których nie mogłaby się odbyć tak wielka impreza. W imieniu organizatorów składamy Wam OGROMNE PODZIĘKOWANIA. Pamiętajcie, DOBRO POWRACA i tego Wam wszystkim życzymy 🙂 By poza wspaniałymi emocjami, które towarzyszyły nam wszystkim wróciło do Was bezinteresowne dobro, które okazaliście. JESTEŚCIE WSPANIALI 🙂

[foogallery id=”11606″]

Komentarze
Accessibility