Menu Zamknij

Silesia Marathon z udziałem ZSS

5 i 6 października odbyła się wielka, sportowa impreza biegowa w naszym regionie- Silesia Marathon. Jak co roku uczniowie naszej szkoły- jako wolontariusze, zaangażowani byli w szereg działań związanych z przygotowaniem tego maratonu. Odpowiedzialni byli m.in za obsługę punktu żywieniowego po zakończonym biegu, wręczanie medali, czy porządkowanie bieżni. Nadzór nad organizacją tego sportowego przedsięwzięcia pełnili nauczyciele i pracownicy naszej szkoły: Małgorzata Bonarska, Dariusz Bonarski, Grzegorz Zawojek, Mateusz Miodoński, Adam Sitkiewicz i Piotr Filipiak.
Impreza ta, składająca się z minimaratonu, pólmaratonu, maratonu i w tym roku również z ultramaratonu, przyciąga wielu biegaczy z całego kraju, jak i z zagranicy. Wśród zawodników biorących udział w biegu Silesia Marathon znaleźli się również nauczyciele naszej szkoły: Magdalena i Leszek Małyszek. Serdecznie gratulujemy !

Komentarze
Accessibility