Menu Zamknij

ZSS z wizytą w American Corner Katowice

Święta oraz stary rok już za nami niemniej jednak warto wspomnieć o  współpracy z American Corner Katowice dzięki której zarówno klasa 3A Gimnazjum jak również nasi Licealiści z VLO mieli okazję obcować chociaż przez chwilę z kulturą amerykańską.

Przed świętami odbyła się seria warsztatów poświęcona Stanom Zjednoczonym: Symbole Ameryki oraz krainy geograficzne. Warsztaty miały charakter interaktywny dzięki czemu nasza młodzież mogła szybko przyswoić sobie nowy materiał oraz rywalizować między sobą w konkursie wiedzy o Stanach. Dodatkowo nasze Liceum otrzymało niezbędne informacje dotyczące programu FLEX, który umożliwia im podjęcie pracy w Stanach Zjednoczonych w okresie wakacyjnym. Mamy nadzieję, iż w nowym roku również odwiedzimy American Corner i będziemy mieli szanse spotkać ciekawych gości ze Stanów Zjednoczonych – bądźcie w gotowości:)))

Organizator – 3A GM p. Firczyk/opiekun p.Gaworska
Organizator – VLO p. Gaworska/opiekun p.Rostańska

Komentarze
Accessibility