Menu Zamknij

Podziękowania

Wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy otworzyli swoje serca dla zranionych przez los zwierząt, składamy serdeczne podziękowania za wszelkie dary, które w pierwszym półroczu otrzymali podopieczni Fundacji SOS w Chorzowie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Wiktorii, uczennicy klasy trzeciej gimnazjum, która razem z Mamą zebrała środki na zakup karmy wśród swoich znajomych. Wraz ze styczniową szkolną zbiórką cała pomoc trafiła do Schroniska w Katowicach na Milowickiej. Dołączył do nas kolejny Wolontariusz. Rafał, również uczeń gimnazjum, organizuje zbiórkę w klubie, w którym trenuje, a także w szkole, w budynku A.
Jednocześnie nadal trwa zbiórka w szkole podstawowej, w świetlicy. Zbieramy karmę (suchą, puszki, saszetki), koce, ręczniki i inne….
Łączymy siły i tym razem obdarujemy zwierzaki ze schroniska w Sosnowcu.
Pomagaj z nami!
Koordynator akcji

Komentarze
Accessibility