Menu Zamknij

Znów w szkole!

2 września 2019r znów zapełniły się sale lekcyjne Zespołu Szkół Sportowych. Uroczystą akademię dla uczniów pierwszych klas V Liceum Ogólnokształcącego przygotowali uczniowie klasy drugiej. W ciepłych słowach  zgromadzoną młodzież przywitał Pan Dyrektor mgr Bogusław Szopa.

Nie zapomnieliśmy o tragicznej historii naszego kraju. O wrześniu z 1939 przypomniały Tatiana Plaszczyk i Daria Janik, recytując wiersz poety pokolenia Kolumbów- Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Uczniów współczesnej szkoły ,, łowiących dobre oceny” i pokonujących pecha odegrały Oliwia Rybacka i Monika , uczennica klasy I B LO. W sparodiowany świat lektur przeniosły nas Patrycja Sprot i Sandra Czaplicka. A potem już towarzyszyliśmy Kirkorowi w jego trudnym wyborze: Alina czy Balladyna.  ,,Randka w ciemno” i podpowiedź Skierki pozwoliły podjąć zaskakującą decyzję! Na scenie wystąpiły: Klaudia Kulik, Natalia Nowak, Natalia Szczepaniak, Natalia Kudla.

A teraz pora, by spełniły się życzenia wypowiedziane przez  Sonię Marketon i Pawła Sacharza. Ale to już od nas zależy! Powodzenia w nowym roku szkolnym!

Za pomoc przy zorganizowaniu akademii serdecznie dziękujemy pani Barbarze Urbaniak, pani Annie Wieczernika i panu Krzysztofowi Raczewskiemu

Komentarze
Accessibility