Menu Zamknij

ZSS! Pomagamy naszemu Wojtkowi

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele – dosłownie parę godzin temu doszła do nas informacja, iż absolwent naszej szkoły oraz były członek uczniowskiego klubu sportowego WODNIK – Wojtek Marcinkowski potrzebuje naszego wsparcia oraz pomocy gdyż wskutek nieszczęśliwego wypadku w wodzie chłopak porusza się obecnie na wózku inwalidzkim. Wojtek prowadził aktywny styl życia, trenował oraz uczył się w naszej szkole dlatego pokażmy mu, że ma w Nas wsparcie i pomóżmy Mu odbudować świat na nowo!

Wojtek został objęty opieką fundacji Votum i każdy może mu pomóc w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000 z dopiskiem: DLA WOJTKA MARCINKOWSKIEGO

Można również przekazać swój 1% podatku wpisując w deklaracji PIT w rubryce poświęconej OPP dane: KRS: 0000272272 z dopiskiem dla Wojtka Marcinkowskiego

Poniżej link do fundacji oraz historia Wojtka http://fundacjavotum.pl/podopieczni/marcinkowski-wojciech/

LICZYMY NA WASZE WSPARCIE I PAMIĘTAJCIE DOBRO POWRACA!

Wojtek jako ratownik oraz instruktor pływania

Komentarze
Accessibility