Menu Zamknij

Żegnamy klasę 3a VLO

Niezwykłe pożegnanie uczniów klasy 3a V Liceum Ogólnokształcącego odbyło się 30 kwietnia 2021r. o godzinie 15.00 na skąpanym w ciepłych promieniach słońca boisku szkolnym. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, którzy przez trzy lata dbali o edukację i rozwój licealistów. Życzliwymi słowami pożegnał uczniów Pan Dyrektor mgr Bogusław Szopa oraz wychowawczyni mgr Elżbieta Tobolewska. Następnie przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa trzecioklasiści odebrali z rąk Pana Dyrektora swoje upragnione, wymarzone świadectwa ukończenia V Liceum Ogólnokształcącego. Teraz już mają wykształcenie średnie!

Absolwenci podziękowali Gronu Pedagogicznemu i wszystkim pracownikom Szkoły pięknymi słowami: ,,Nasza podróż dobiegła końca. Cieszymy się, że byliście jej częścią”. A wszystko zostało utrwalone na zdjęciach.

Czekamy na Wasze dalsze sukcesy! Powodzenia na maturze!

Pożegnanie maturzystów
« z 2 »
Komentarze
Accessibility