Menu Zamknij

Klasy I-III trzymają kciuki za MATEUSZA!

Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie w Tokio, na które do kadry narodowej w pływaniu, został powołany uczeń naszej szkoły – Mateusz Chowaniec.
My, uczniowie klas I-III, mocno trzymamy kciuki za udane starty. Mamy nadzieję, że energia płynąca z naszego kibicowania, pomoże Mateuszowi w zwycięstwie. 
Już teraz jesteśmy dumni z sukcesów trenera Leszka Małyszka oraz naszego starszego kolegi, Mateusza Chowańca. Dziękujemy za dostarczanie nam tylu pozytywnych sportowych wrażeń! Cieszymy się,  że chodzimy do szkoły, w której rozwijają się tak wybitni sportowcy. Mamy nadzieję,  że kiedyś również będziemy stawać na najwyższych stopniach podium. Tymczasem złotego medalu życzymy Mateuszowi!

tekst: Katarzyna Szymańska

Komentarze
Accessibility