Menu Zamknij

Złota Gala – Żegnamy klasy 8!

W ostatni dzień roku szkolnego pożegnaliśmy klasę 8 A (wychowawca Pan Grzegorz Zawojek) oraz 8 B( wychowawczyni Pani Ewelina Saltarska). Z tej okazji klasy 7 wraz z wychowawcami przygotowali akademię na której zostały wręczone Mini Oskary w 10 niespodziewanych kategoriach takich jak na przykład: Strong Woman, Bratnia Dusza, Debeściak czy Strażnik Niepoprawnej Polszczyzny:) Naszą galę uświetnił również występ Zuzi z 7c w piosence “Nie bój się chcieć” oraz występ Reprezentantki Śląska w gimnastyce artystyczne – Mai z 7g. Na zakończenie gali nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw oraz niezapomniana a przy tym wzruszająca chwila przecięcia róż przez wychowawców klas 8. Mamy nadzieję, iż bawiliście się świetnie i życzymy Wam wielu sukcesów na dalszym etapie edukacji! Trzymamy za Was kciuki!

A poniżej mała galeria tego co mogliście zobaczyć na żywo:)

Organizatorzy-klasy 7 z wychowawcami

Komentarze
Accessibility