Menu Zamknij

Wędrówka na dobry początek, czyli I rajd klas I-III

22 września uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w rajdzie. Mogli zapoznać się z pięknem krajobrazu Jury Krakowsko-Czestochowskiej, przemierzając kilkukilometrową trasę przez Bobolice i Mirów. Poza integracją zespołów klasowych i poznaniem regionu, celem wycieczki było upowszechnienie form aktywnego wypoczynku oraz  podnoszenie kondycji zdrowotnej i sprawności fizycznej. Uczestnikom towarzyszyły dobre humory i wspaniała atmosfera. Na mecie rajdu na dzielnych wędrowców czekała kiełbasa z grilla i gorąca herbata. 
Mamy nadzieję, iż w tym dniu zapoczątkowana została tradycja corocznych rajdów dla naszych najmłodszych uczniów. Zatem kolejna relacja z ,,Wędrówki na dobry początek” już za rok.

/tekst Katarzyna Szymańska/

Komentarze
Accessibility