Menu Zamknij

Europejski Dzień Języków Obcych w ZSS

Europejski Dzień Języków Obcych obchodzony jest co roku 26 września. Z tej okazji nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jakim bogactwem językowym oraz różnorodnością kulturową dysponuje Europa (i nie tylko!).

Podczas lekcji języka angielskiego uczniowie słuchali ciekawostek kulturowych, a także chętnie dzielili się swoją dotychczasową wiedzą z kolegami i koleżankami. Skutecznie identyfikowali oraz poznawali miejsca oraz budowle charakterystyczne dla danych krajów, by zgłębić swoją i tak ogromną już wiedzę. Ponadto, mieli szansę pochwalić się znajomością flag oraz krajów, którym odpowiadają. Nie zabrakło też czasu na dyskusję, własne przemyślenia oraz wymianę doświadczeń.

Wszystko to działo się w atmosferze świetnej zabawy!

Komentarze
Accessibility