Menu Zamknij

Czytelnicze święto- Targi Książki w Krakowie

Targi Książki to święto tych, którzy lubią czytać. W naszej szkole nie brakuje miłośników książek, którzy pomimo dnia wolnego (14 X) postanowili wybrać się do Krakowa. Motto przewodnie tegorocznych targów “Człowiek żyje zmianą” zaczerpnięte zostało z książki Stanisława Lema. Impreza po raz pierwszy odbyła się w zmienionej formie, można było przyjechać osobiście, lub śledzić wydarzenia online. Dość zaskakującą zmianą był także brak obecności dużych, dobrze nam znanych wydawnictw. Pomimo tego wydawcy, którzy pojawili się na targach, mieli bardzo ciekawe oferty, co ważne z dużymi zniżkami, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tak więc wielu z nas wróciło do domu z dużym zapasem książek, które z pewnością umilą nam zbliżające się długie, zimowe wieczory 🙂

Katarzyna Pytlik

Edyta Kosik

Komentarze
Accessibility