Menu Zamknij

Wyniki konkursu na dekorację świąteczną

Wzorem poprzednich lat przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs międzyklasowy na dekorację świąteczną drzwi do sal lekcyjnych. Trzeba przyznać, że uczniowie stanęli na wysokości zadania, dekoracje były bardzo pomysłowe, niektóre wręcz zaskakujące i starannie wykonane. W szkole mogliśmy poczuć atmosferę świąteczną.

Dekoracje zostały ocenione przed świętami przez przedstawicieli wszystkich klas. W tym roku najwięcej punktów, a tym samym pierwsze miejsce zdobyła klasa 5 d, której dziełem była dekoracja drzwi do sali nr 10.

Na wyróżnienie zasługuje również dzieło klasy 4 c, która w swojej dekoracji zamieściła kod QR, który przenosił nas do świątecznego nagrania, dzięki któremu mogliśmy jeszcze bardziej wczuć się w atmosferę świąt.

Klasa 7 a wykonała choinkę z recyklingu, a przeslanie pracy było ekologiczne: pamiętajmy o segregacji śmieci.

Wszystkim klasom, które wzięły udział w konkursie należą się brawa!

Zobaczcie naszą galerię:

Komentarze
Accessibility