Menu Zamknij

Uwaga! Konkurs Języki NIEobce!

Certainly, natürlich, oczywiście !  – KLASY ÓSME siemianowickich szkół  – JESTEŚMY TEGO ABSOLUTNIE PEWNE! – kryją w sobie Prawdziwych Poliglotów i Biegłych Rozmówców, dla których język to ojczyzna, nawet jeśli ta druga, tudzież trzecia. A skoro tak, to nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić i serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w pierwszej edycji międzyszkolnego konkursu „Języki NIEobce”.

Zmagania te to istna wieża Babel. Pomieszanie z poplątaniem.  Anglik do Polaka mówi po niemiecku. Wtrąca się Niemiec i po polsku poprawia Anglika.

To konkurs skierowany do tych, którzy chcieliby się znaleźć w rzeczywistości tworzonej jednocześnie przez trzy języki i posiadają umiejętność naprzemiennej zabawy angielskim, polskim i niemieckim.

Jeśli zatem macie ochotę ponazywać świat, world i Welt – bądźcie z nami. When? 26 marca 2019r. o godzinie 12:00 Wo? W Zespole Szkół Sportowych    w Siemianowicach Śląskich.  Warum? Bo po prostu warto się sprawdzić.

Organizatorki:

Agnieszka Rostańska, Justyna Strzelczyk i Magdalena Hadryś –Sumień

Szczegóły – czyli regulamin i karta zgłoszenia – w załącznikach.

Komentarze
Accessibility