Menu Zamknij

Informacje dotyczące edukacji zdalnej w ZSS – BIOLOGIA/PRZYRODA

Drodzy uczniowie i rodzice!

Od poniedziałku 30 marca 202o roku zdalne lekcje biologii i przyrody w ZSS będą się odbywały za pośrednictwem platformy Google Classroom.

1. Nauczyciele, podobnie jak do tej pory, będą zamieszczać na platformie lekcje w postaci takiej jak dotychczas, notatka z wyjaśnieniami, odnośniki do podręcznika, linki do filmików, quizów itp. Czasami znajdą się zadania do wykonania w ćwiczeniach.

2. Lekcje zamieszczane będą zgodnie z planem lekcji, niemniej potwierdzeniem obecności ucznia na lekcji będzie zamieszczenie w komentarzu informacji o zapoznaniu się z lekcją, maksymalnie w przeciągu kolejnych 2 dni po zamieszczeniu lekcji. Oznacza to ,że uczeń może zapoznać się z lekcją w dobrowolnym, dogodnym dla niego momencie.

3. Ocenianiu podlegać będzie przede wszystkim aktywność ucznia, jego zaangażowanie i systematyczność. Przewidujemy dodatkowo jedno zadanie do wykonania na ocenę.

4. Uczniowie mogą kontaktować się z nauczycielami, poza platformą classroom (preferowana forma), także poprzez e-dziennik i pocztę mailową.

5. Uczniowie, którzy chcą nadrobić zaległości sprzed 12 marca lub chcą poprawić sprawdzian proszeni są o indywidualny kontakt z nauczycielem (kanałami z pkt. 4). Razem ustalimy dogodną dla obu stron formę komunikacji.

6. Konsultacje nauczycieli będą odbywać się zgodnie z harmonogramem, który pojawi się na stronie szkoły.

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia,

Anna Pawłowska i Marta Wrazidło

Komentarze
Accessibility