Menu Zamknij

Dziewczyny z MUKS-u w ćwierćfinale Mistrzostw Śląska

To już jest koniec 1/8 Mistrzostw Śląska! Wychodzimy z 1 miejsca z kompletem 3 zwycięstw. W poniedziałek rozegrałyśmy pierwszy mecz z UKS Gwiazdą Tarnowskie Góry. Spotkanie zakończyło się 3:1 oczywiście dla nas. Turniej dla nas zaczął się świetnie od zwycięstwa. W drugim dniu we wtorek wyszłyśmy na mecz z podwójną motywacją, wiedząc o co walczymy. Nie spoczywając na laurach pokonałyśmy rywalki również 3:1.

Dzisiaj obył się nasz ostatni mecz z MUKS Sari Żory. Naszym celem było również zwycięstwo i tak też się stało. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0. Przez wszystkie dni grałyśmy wyśmienicie, a przede wszystkim grałyśmy jako drużyna i rodzina. Byłyśmy razem nawet w najtrudniejszych momentach co zawsze przynosiło rezultaty. Nie brakowało nam motywacji, zaangażowania, walki ani też dopingu. Każda z nas wchodząc na boisko zostawiała serducho i robiła wszystko aby prowadzić zespół do zwycięstwa.

Jesteśmy bardzo zadowolone i cieszymy się z naszych wyników. Oczywiście szczególne podziękowania należą się również naszej wspaniałej trenerce Pani Ani oraz Panu Tomkowi. Nie możemy również zapomnieć o was wspaniali kibice, jesteście najlepsi i niezastąpieni. Jutro o 19 poznamy rywalki w ćwierćfinałach, które odbędą się w przyszłym tygodniu od 3 do 5 lutego. Bądźcie z nami kochani i mocno trzymajcie kciuki!!!🤞

DZIĘKUJEMY!!!❤️🏐

Komentarze
Accessibility