Menu Zamknij

Siatkarki MUKS Michałkowice z awansem do finału Mistrzostw Śląska

Foto: Owned by the author

23 maja zawodniczki MUKS Michałkowice rozegrały turniej półfinałowy Mistrzostw Śląska
w kategorii czwórek dziewcząt. Nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne dla
drużyn : MOSM Tychy ,Olimpii Katowice oraz KSS Gumisie Pyskowice. Dobra i stojąca na wysokim poziomie gra podczas całego turnieju zapewniła im awans do finału z pierwszego miejsca w grupie. Tym samym kolejny rok z rzędu nasze zawodniczki znalazły się w gornie najlepszych drużyn województwa śląskiego. Turniej finałowy zostanie rozegrany 29 maja 2021 roku w Mikołowie, natomiast obecnie przygtowują się na obiektach ZSS. W imieniu trenera oraz dziewcząt prosimy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli o trzymanie kciuków za nasze siatkarki, ponieważ to nie jest ich ostatnie słowo i jadą z nastawieniem walki o medale.

MUKS Michałkowice : Kramek K. Rzemińska M. Wawrzynek P. Krupińska M. Próba A. Kicper M. oraz Kuś J. Trener Polok A.

Komentarze
Accessibility