Menu Zamknij

Nie tylko sportem żyje ZSS

Nasza szkoła w świadomości ludzkiej kojarzy się przede wszystkim z sukcesami sportowymi. Nie bez powodu oczywiście, o czym świadczy wiele sukcesów sportowych chociażby z tego roku o których możecie poczytać na naszej stronie.

Dziś jednak nie o tym.

Jeszcze w czerwcu jedna z naszych uczennic Vanessa, otrzymała z włoskiej agencji modelingowych WonderWall z Mediolanu zaproszenie od wzięcia udziału w sesjach. Szkoda byłoby z takiej okazji nie skorzystać.

Oddajmy jej głos:

To były cudowne dwa miesiące. Zdobyłam olbrzymie doświadczenie, poznałam wielu cudownych ludzi z całego świata, nieprawdopodobnie podszkoliłam język. Dodatkowo miałam okazję zwiedzić Mediolan ,oraz odwiedzić Szwajcarię, gdzie odbywała się jedna z sesji. To była wspaniała szkoła życia.

Zobaczcie jak robią zdjęcia zawodowcy i jak prezentuje się Vanessa. Życzymy sukcesów. Może na miarę Cindy Crowford czy Aniu Rubik. Trzymamy kciuki.

Komentarze
Accessibility