Menu Zamknij

Mamy finał!

Drużyna reprezentująca naszą szkołę w konkursie Wielka Liga Czytelników w kategorii klas 4-6 : Wojciech Adydan, Konrad Szopa oraz Hubert Wójcicki wspaniale zaprezentowała się w etapie powiatowym konkursu i zdobyła tytuł Mistrza Powiatu. Oznacza to, że chłopcy będą reprezentować naszą szkołę w finale wojewódzkim Wielkiej Ligi Czytelników, który odbędzie się 11 maja.

Uczniowie klas 1-3 Lilianna Podolska, Milena Tyzo i Emilia Zalcman- Ziora również wykazali się dużą wiedzą na temat przeczytanych książek i byli krok od finału. Zajęli bowiem pierwsze miejsce ex aequo ze Szkołą Podstawową nr 13 i Szkołą Podstawową nr 3 ale do finału weszła szkoła z najlepszym czasem.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finalistów

Katarzyna Pytlik, Edyta Kosik, Marzena Wendt- Dudek

Komentarze
Accessibility