Menu Zamknij

Jedziemy na finały “FUTSAL GRAM” !!!

W dniu 03.11.22r. uczniowie SP 8 pod opieką Kamila Ogryzka i Tomasza Kawy wzięli udział w eliminacjach regionalnych trzeciej edycji turnieju „FUTSAL GRAM”. Turniej jest realizowany przy współpracy z miastem Siemianowice Śląskie, AZS UŚ przy wsparciu AZS oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. 

Uczestnicy turnieju zostali podzieleni na 2 grupy. Nasza reprezentacja została wylosowana do grupy B i siągnęła następujące wyniki:

  • Mecz grupowy SP 8 – SP 16   13:0 
  • Mecz grupowy SP 8 – SP 11    1:4 
  • Półfinał             SP 8 – SP 20   5:5 k. 2:1 
  • Finał                  SP 8 – SP 11    3:0 

Najlepszym strzelcem turnieju został Olaf Wronowski, który zdobył 12 bramek.

Reprezentacja SP 8 zdobyła złote medale podczas eliminacji regionalnych i tym samym zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Turnieju Finałowego „Futsal Gram”, który zostanie rozegrany w grudniu br. w Opolu.

Reprezentacja SP 8 wystąpiła w następującym składzie: Kamil Flisowski (kl.6e), Olaf Wronowski (kl.8b), Igor Hencel (kl.8b), Piotr Michalik (kl.8b), Kamil Bąk (kl.8b), Kamil Ligas (kl.8b), Konrad Bajer (kl.8b), Jakub Ślązak (kl.8b). 

Przypomnijmy, że drużyna składała się z zawodników reprezentujących na co dzień barwy UKS Jedność w Zespole Szkół Sportowych trenująca pod okiem trenerów Artura Sali i Tomasza Rusza

Komentarze
Accessibility