Menu Zamknij

Gabriela Pres jako Carrie w School of Rock

Z nieukrywaną dumną informujemy, że GABRIELA PRES uczennica klasy 3e wygrała casting do obsady Musicalu School of Rock z muzyką Andrew Lloyd Webber w reżyserii Jacka Mikołajczyka. W szkolnym teatrze Gabrysię można było zobaczyć w roli głównej Musicalu Matylda oraz Powrót do przyszłości. Już dzisiaj rezerwujcie bilety na spektakl! Premiera już w czerwcu!

Notatka biograficzna, źródło TEATR ROZRYWKI:
Uczennica SP nr 8 w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich oraz adeptka zajęć artystycznych w Młodzieżowym Domu Kultury im. H. Jordana w Siemianowicach. Laureatka licznych konkursów wokalnych i recytatorskich, aktorka w szkolnych spektaklach teatralnych. Na dużej scenie zadebiutowała w 2022 roku w musicalu „Kto ukradł Ducha Świąt?” zrealizowanym przez Stowarzyszenie „MusicAll” z Rudy Śląskiej. Uwielbia sport: trenuje akrobatykę oraz siatkówkę, latem spędza dużo czasu na rowerze i rolkach, a zimą szusuje na nartach. W wolnych chwilach śpiewa i tańczy do największych hitów Michaela Jacksona i Freddiego Mercurego.
Jest osobą z pasją do muzyki. Jej życie kręci się wokół śpiewu, tańca i aktorstwa. W Teatrze Rozrywki zagra w obsadzie dziecięcej musicalu “School of Rock”.

https://teatr-rozrywki.pl/zespol/obsada-dziecieca/469.html?view=team

Foto: Artur Wacławek

Komentarze
Accessibility